KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikoner 9007355

nr 900 7355

Ikoner

2 st, Sekelskifte, bredd: 15 cm, höjd: 20 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

900 kr

måndag 16 juni 2014
kl 18:00:00